Paulina Sadłocha
Adwokat

zdjecie pracownika

Ponad 3 lata współpracy z Kancelarią GARLACZ

Ponad 7 lat doświadczenia zawodowego, w tym jako asystent sędziego w sądach warszawskich oraz w towarzystwie ubezpieczeniowym

Adwokat – członek Izby Adwokackiej w Warszawie

W kancelarii GARLACZ specjalizuje się w szczególności w umowach kredytów byłego banku Nordea oraz Deutsche Banku, a także w sprawach gospodarczych oraz nietypowych sprawach, w których banki podważają status konsumenta. Jest członkiem zespołu procesowego Kancelarii GARLACZ, reprezentując Klientów na rozprawach, a ponadto przygotowuje pozwy, apelacje, odpowiedzi na apelacje, odpowiedzi na skargi kasacyjne. Cechuje ją doskonała znajomość przepisów prawa procesowego oraz rzetelność zawodowa. Reprezentując klientów w licznych rozprawach jest zawsze skrupulatnie przygotowana i profesjonalna oraz z empatią podchodzi do każdego Klienta.

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz finanse i rachunkowość na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Jej zdaniem Siłą Kancelarii Garlacz jest współpraca zespołu, której celem jest dbanie o interes klienta w sporze z bankiem.

Prywatnie miłośniczka kryminalnych podcastów, pasjonatka dobrego jedzenia i gry w bingo.

powrót

Zestawienia wyroków Kancelarii GARLACZ znajdą Państwo w zakładce Blog.

Nasze wygrane miarą naszej skuteczności!

Zapraszamy!