O nas

Charakteryzuje nas

doświadczenie

Mecenas Barbara Garlacz prowadzi własną praktykę prawną jako prawnik a następnie radca prawny od ponad 12 lat, a wcześniej przez 5 lat współpracowała z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi. Doświadczenie zdobyte w obsłudze największych podmiotów oraz transakcji na rynku finansowym i kapitałowym wykorzystuje obecnie  „po drugiej stronie” w postępowaniach sądowych, w których reprezentuje klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze w sporach z instytucjami finansowymi oraz innymi podmiotami z rynku kapitałowego. Prowadzimy także obsługę prawną transakcji na rynku kapitałowym i finansowym po stronie spółek. W ramach współpracy z podmiotami na rynku kapitałowym oraz obsługi spółek mec. Barbara Garlacz uczestniczyła w przygotowywaniu prospektów emisyjnych akcji, dokumentów emisyjnych dla akcji i obligacji, dokumentów finansowych dla transakcji finansowania przedsięwzięć, umów o wspólnych przedsięwzięciach, a także procesów due diligence i transakcji typu M&A, w tym dotyczących nabywania akcji, udziałów oraz zorganizowanych części przedsiębiorstw. Negocjowała także umowy handlowe oraz doradzała w zakresie obowiązków informacyjnych i procedur zgodności podmiotów na rynku kapitałowym.

Charakteryzuje nas

skuteczność

W codziennej pracy poszukujemy rozwiązań i strategii dla naszych klientów, które będą zapewniały im skuteczne rozwiązanie problemu.

Charakteryzuje nas

jakość

W naszej Kancelarii liczy się nie ilość prowadzonych spraw lecz ich jakość. Wszystkie usługi są wykonywane wyłącznie przez radców prawnych, adwokatów lub aplikantów radcowskich oraz adwokackich, a także wykwalifikowanych prawników.

Charakteryzuje nas

konkretność

Kładziemy nacisk na detale. Jesteśmy skoncentrowani na osiągnięciu celu zakładanego przez klienta. Chcemy aby każdy klient miał poczucie komfortu, że powierza sprawę właściwemu prawnikowi, który podejmie się absolutnie wszelkich kroków prawnych aby problem konkretnego klienta został optymalnie rozwiązany.

Zestawienia wyroków Kancelarii GARLACZ znajdą Państwo w zakładce Blog.

Nasze wygrane miarą naszej skuteczności!

Zapraszamy!

Po uchwale Sądu Najwyższego z dnia 25 kwietnia 2024 roku Kancelaria Garlacz wprowadziła nową ofertę na szybszy i tańszy proces z bankiem.

Prześlij umowę do analizy na konsultacja@kancelariagalracz.pl

Zapraszamy do współpracy!