Rekomendacje

Sprawę każdego klienta traktuję jak swoją własną. Dlatego cały mój czas zawodowy dedykuję dla Państwa. Dziękuję za okazane mi zaufanie.”  – Barbara Garlacz, radca prawny.

Wysoko oceniam wiedzę, przygotowanie merytoryczne oraz znajomość praktyki procesowej pani Mecenas, która zawsze jest doskonale przygotowana na rozprawie i aktywnie reprezentuje klienta. Pani Mecenas nieustannie monitoruje rozwój orzecznictwa, wykorzystując pojawiające się informacje/wyroki w prowadzonych postępowaniach.

W.W. - klient Raiffeisen Polbank S.A.

Dla wszystkich zagubionych bankowych niewolników z całego serca polecam usługi prawne, którymi zajmuje się Pani Mecenas Barbara Garlacz ze swoją ekipą na najwyższym profesjonalnym poziomie. Tz. kredyty hipoteczne indeksowane czy denominowane wciśnięte nieświadomym klientom, to prawdziwy złodziejski majstersztyk światowej finansjery. Żyjemy w Polsce wg. mnie kraju bezprawia, dlatego obrona i walka z układem mafijnym wymaga pomocy wybitnego profesjonalisty a nie przypadkowych prawników. Z przyjemnością i odpowiedzialnością za moje słowa, napisałem kilka zdań o Pani Mec. Barbarze Garlacz.

W.R. - klient Getin Noble Bank S.A.

Współpracuję z Panią Mecenas Barbarą Garlacz od ponad roku w związku z prowadzeniem sprawy sądowej dotyczącej zaciągniętego kredytu CHF w mBank.
Bardzo rekomenduję usługi prawne Pani Mecenas Barbary Garlacz oraz jej Kancelarii do prowadzenia podobnych spraw z powodu nader profesjonalnego prowadzenia sprawy i wnikliwej znajomości tematu, osobistego zaangażowania i rzetelnego podejścia, poszukiwania najbardziej korzystnych rozwiązań dla klienta oraz bardzo dobrej współpracy.

T.K. - klientka mBank S.A.

Zdecydowałam się na mec. Garlacz, ponieważ uznałam, że proponuje swoim klientom profesjonalizm oraz wysokie kompetencje w sprawach, którymi się zajmuje. Po wspólnym spotkaniu, mój pozew został złożony do sądu bez żadnej zwłoki.

Obserwuję pracę Pani Mecenas Garlacz od dawna, osobiście uważam, że wybrałam Kancelarię z czołówki najlepszych w kraju, o czym świadczy ilość wygranych spraw sądowych przez tę kancelarię.

M.J. - klientka Raiffeisen Polbank S.A.

Rekomenduje Kancelarię Prawną Mecenas Barbary Garlacz innym osobom w zakresie kompleksowej obsługi prawnej postępowań sądowych związanych ze sporami z bankami.

Pani Mecenas Barbara Garlacz dała się poznać jako osoba rzetelna i profesjonalna w powierzonych jej zadaniach. Bogate doświadczenie, znakomita wiedza ekspercka, umiejętność prawidłowej oceny prawnej, to zdecydowanie najważniejsze atuty przemawiające za współpracą z Kancelarią. Dodatkowo elastyczne podejście Pani Mecenas do prowadzonych spraw, czynią Panią Mecenas niewątpliwie, liderem w segmencie postępowań spornych z bankami.

Jestem zadowolony z usług prawnych świadczonych przez Mecenas Barbarę Garlacz.

Mając powyższe na względzie z przyjemnością polecam innym korzystanie z usług Mecenas Barbary Garlacz.

A.G. - klient Raiffeisen Polbank S.A.

Z usług kancelarii mec. Garlacz mam przyjemność korzystać od sierpnia 2016 roku. Ze względu na skomplikowany charakter spraw związanych z abuzywnością zapisów i ważnością umów kredytowych na wymierne rezultaty przyjdzie jeszcze poczekać, natomiast w ciągu dotychczasowej współpracy bardzo cenię sobie profesjonalizm pracowników kancelarii, który przejawia się w dogłębnej znajomości tematu, indywidualnym podejściu do klienta i jego pozwu, wyczerpujących informacji na każdym etapie sprawy, konsultacji w kluczowych decyzjach i przejrzystości kosztów. Z nadzieją wypatruję pozytywnego rozpatrzenia pozwu przez sąd i życzę wielu sukcesów na tym polu.

Ł.S. - klient Millennium S.A.

Z pełnym przekonaniem rekomenduję usługi prawnicze Kancelarii Prawnej p. mec. Barbary Garlacz. Cechuje ją wysoki, absolutnie profesjonalny poziom usług prawniczych, terminowość oraz pełne zaangażowanie w prowadzenie sprawy. Nie do przecenienia jest także bardzo łatwy kontakt oraz umiejętność przetłumaczenia istoty sprawy z trudnej nomenklatury prawniczej na język dostępny każdemu.

R.Z. - klient Alior Bank

Zestawienia wyroków Kancelarii GARLACZ znajdą Państwo w zakładce Blog.

Nasze wygrane miarą naszej skuteczności!

Zapraszamy!

Po uchwale Sądu Najwyższego z dnia 25 kwietnia 2024 roku Kancelaria Garlacz wprowadziła nową ofertę na szybszy i tańszy proces z bankiem.

Prześlij umowę do analizy na konsultacja@kancelariagalracz.pl

Zapraszamy do współpracy!