Zespół adw. Jakuba Sobczyka

zdjecie pracownika

Adwokat Jakub Sobczyk kieruje w Kancelarii GARLACZ jednym z zespołów prawników.

Zespół zajmuje się łącznie ponad 400 sprawami klientów Kancelarii GARLACZ.

Skład zespołu mec. Sobczyka to:

Natalia Popiel – aplikant adwokacki https://kancelariagarlacz.pl/zespol/natalia-popiel/

Kalina Krawczyk – młodszy prawnik

Karolina Musiał – Majdak – młodszy prawnik

Mec. Sobczyk jest adwokatem wpisanym na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie (członek Izby od 2017 roku). Ukończył z wyróżnieniem studia prawnicze na Uczelni Łazarskiego oraz studia na kierunku psychologii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Z Kancelarią GARLACZ współpracuje od ponad 5 lat.

Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać już w trakcie studiów, praktykując w renomowanych kancelariach oraz uczestnicząc w pracach studenckiej poradni prawnej. Następnie przez ponad rok pozostawał zatrudniony na stanowisku asystenta sędziego w wydziale cywilnym jednego z warszawskich sądów.

W Kancelarii GARLACZ jest szefem jednego z zespołów prawników koordynując jego prace oraz wspierając go merytorycznie. Czuwa nad na przebiegiem postępowań sądowych w ramach zespołu oraz reprezentuje klientów Kancelarii na rozprawach i przygotowuje pisma procesowe w ich sprawach.

W swojej pracy cechują go wysoki stopień zaangażowania i dążenie do perfekcjonizmu. Wyznaje zasadę, że „miarę własnej satysfakcji zawodowej stanowi stopień zadowolenia klienta”.

Prywatnie interesuje się sportem, podróżami, historią, a za sprawą netflixa również kinematografią. Gdy nie odbiera telefonu to prawdopodobnie właśnie jest na koncercie któregoś z rockowych klasyków. Poczuciem humoru tylko w niewielkim stopniu ustępuje Chandlerowi Bingowi.

powrót

Zestawienia wyroków Kancelarii GARLACZ znajdą Państwo w zakładce Blog.

Nasze wygrane miarą naszej skuteczności!

Zapraszamy!

Po uchwale Sądu Najwyższego z dnia 25 kwietnia 2024 roku Kancelaria Garlacz wprowadziła nową ofertę na szybszy i tańszy proces z bankiem.

Prześlij umowę do analizy na konsultacja@kancelariagalracz.pl

Zapraszamy do współpracy!