Barbara Garlacz
Radca prawny

zdjecie pracownika

9 lat doświadczenia w sprawach frankowych

12 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej praktyki prawnej

17 lat doświadczenia w obszarze prawa finansowego, bankowego, rynków kapitałowych i handlowego

W przeszłości związana z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi

Frankami zajęła się by zrozumieć własny kredyt w banku Millennium oraz z autentycznej pasji do zagadnień bankowych

Cechuje ją: dokładność, pracowitość, a także niespożyta energia do ciągłego ulepszania otaczającej rzeczywistości i dążenia do celu

W pracy zawodowej wyznaje zasadę, że wiedza daje pewność. Stara się myśleć nieszablonowo. Nie lubi utartych schematów, indywidualistka.

Ukończyła prawo z wyróżnieniem na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz stosunki międzynarodowe na Wydziale Stosunków Międzynarodowych i Politologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także studia podyplomowe LL.M. w zakresie europejskiego prawa gospodarczego w EUROPA-INSTITUT przy Uniwersytecie Kraju Saary w Saarbrücken. Hobbistycznie ukończyła studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w zakresie obrotu energią odnawialną.

Biegle posługuje się językiem angielskim, bardzo dobrze językiem niemieckim oraz włoskim.

Zawodowo postrzega siebie jak osobę wynajętą przez klienta do wykonania określonego zadania – wygrania sprawy i na merytorycznej stronie sprawy skupia się najbardziej.

Prywatnie wielbicielka aktywnego spędzania czasu. Bardzo dobrze radzi sobie na desce windsurfingowej, na nartach zjazdowych i w galopie konnym. Gdyby miała więcej czasu zdobywałaby szczyty górskie. Gdy wygra wszystkie sprawy klientów resztę życia najprawdopodobniej spędzi na Podhalu, najchętniej z widokiem na Tatry.

Radca prawny choć togę radcowską najchętniej zamieniłaby na biznesową marynarkę

powrót

Zestawienia wyroków Kancelarii GARLACZ znajdą Państwo w zakładce Blog.

Nasze wygrane miarą naszej skuteczności!

Zapraszamy!