Barbara Garlacz
Radca prawny

zdjecie pracownika

Specjalizuje się w postępowaniach sądowych dotyczących tematyki finansowej, bankowej oraz rynku kapitałowego prowadzonych na rzecz klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, a także w doradztwie w ramach transakcji na rynku finansowym i kapitałowym oraz w zakresie bieżącej obsługi korporacyjnej spółek i wykonywania obowiązków informacyjnych pod rozporządzeniem MAR (Market Abuse Regulation), a także w zakresie zasad ładu korporacyjnego.

Kieruje całością spraw w Kancelarii, posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w ramach współpracy z renomowanymi międzynarodowymi kancelariami prawnymi w zakresie praktyki rynków kapitałowych oraz doradztwa transakcyjnego na rynku kapitałowym i finansowym

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także studia podyplomowe LL.M. w zakresie europejskiego prawa gospodarczego w EUROPA-INSTITUT przy Uniwersytecie Kraju Saary w Saarbrücken oraz studia podyplomowe na Szkole Głównej Handlowej w zakresie obrotu energią odnawialną. Jest wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

Biegle posługuje się językiem angielskim, bardzo dobrze językiem niemieckim oraz włoskim.

powrót